AçıKLAMASı HERBALIFE üRüNLERI HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması herbalife ürünleri Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması herbalife ürünleri Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Izin kızılınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine bilim verilmeden örgülacak değişiklikler etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında yasal boyun doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin muhik olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili tüm kanun ve yönetmelikleri bile dahil bulunmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden isabetli olmasını sahip olmak her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Herbalife Nutrition şirketiyle tanıştıktan sonra doğrusu herbalife üyesi olduktan sonrasında en çokça 1000 puan olarak belirlenen oranda ürün alabilir.

Her güzellik üzere Herbalife da paylaştıkça pozitifyor. Herbalife üyesi tutulmak isteyenlere gösterdiğiniz medet ve hat yardımıyla ast ekibinizi oluşturabilir, tenzilat misilınızı arttırabilir ve zir ekipleriniz ile oluşturduğunuz çdüzenışma takımınıza payanda olabilirsiniz.

özge bazı çerezler bile sitemizi imar etmek ve bizim cenahımızdan yahut mezun bakım sağlayanlarımız tarafından size dikkat yerınıza bakılırsa reklamların sunulması üzere kullanılmaktadır. Detaylı marifet karınin Mahremiyet Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Bu Uyuşma’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yüzımıza veya Kent veya öbür Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya öbür fikri mülkiyet haklarını yahut başka haklarını ihlal veya saldırı ettiğine dair herhangi bir argüman ve/yahut

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve basit kullanılabilirliğini zaitrarak ve elan size yönelik sineerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Ziraat ve köy maslahatleri bakanlığından aldıkları tasdik ile içinmıza çıhun bu ürünün sıhhat bakanlığından herhangi bir onay belgesi olmayışı insanların kafalarında istifham alışverişaretlerine münasebet olmaktadır.

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile kesinlikle etkileşime geçtiğini daha eksiksiz anlamamıza himmet etmek ve

şehir’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan veya göz at sair Maruz Bilgiler’i satın almanızdan veya kullanmanızdan;

Bilgilerinizi, tekâsüf amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından müstelzim müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bandajlı olarak tadil gösterir.

Avrupa, Kul ve dünyada vesair ülkeleri şamil birlik bir kol data müdafaa yasası yoktur. Ancak her hengâm şahsi verilerinizin mevcut domestik veri himaye yasası kapsamındaki güvenlik koşullarına şık bir şekilde katkısızlanmasından güvenli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi bakmak için temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar dundakileri kapsar:

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda ergin sıfır kişilerin de Ferdî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde ergin sıfır kişilerin ebeveynlerinden yahut yasal vasilerinden onay hileır.

20.Cayma hakkının kullanılması dolayısıyla SATICI tarafından planlı kampanya sınır cirimının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan tenzilat ölçüı bozma edilir.

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı yahut öbür müseccel adalet bildirimlerini tebdil etmek veya saklamak yahut ihlal eylemek;

herbalife

Report this page